| Andr33a123 a întrebat:

Ce element are sakura din naruto shippuden?

Răspuns Câştigător
| MenToS10 a răspuns:

Gresit. Nu toti ninja pot folosi stilurile,precum Iruka, el nu are nici un stil. Sakura este ninja medical si atat, nu are talent in Ninjutsu, esti dezinformat, daaca vrei poti sa te uiti pe naruto.wikia.com,este enciclopedia Naruto unde vezi informatii detaliate despre fiecare personaj!

12 răspunsuri:
| HurremSultan a răspuns:

Apa!

| blueskydarkeyes a răspuns:

Naruto are elementul vand, Sasuke are elementele fulger si foc insa Sakura nu are niciun element; cel putin nimeni nu a specificat ceva in legatura cu natura ei...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se ştie dacă va învăţa să folosească vreun element deoarece ea este ninja medical.

| Bοgdαη a răspuns:

Apa!
Bafta!

| ferdin a răspuns:

Sakura este ninja medical.

| UnunderstoodArtistHere a răspuns:

S-a facut ninja medical tocmai pentru ca nu putea controla nimic altceva

| Methaallaid a răspuns:

Sakura e cu vântul, dar ea e ninja medical.

| Methaallaid a răspuns (pentru MenToS10):

Eu mă uit la episoade, nu pe wiki. happy Urmărește povestea. Spune la un moment dat că are vântul, tu ești dezinformat happy

| MenToS10 a răspuns (pentru Methaallaid):

Wiki e inspirata de episoade si din manga.Tot ceea ce apare in episoade sau manga apara in maxim 2 zile si pe wiki.Acel wiki nu accepta greseli, este original.Sunt sigur ca daca se mentiona ca are Sakura vantul sigur aparea, tu esti dezinformat, te-ai uitat degeaba la toata seria daca crezi ca Sakura are vantul. happy

| Methaallaid a răspuns (pentru MenToS10):

De fapt, nu m-am uitat degeaba. TPU nu este pentru a te certa cu alții care nu acceptă că nu toți oamenii sunt de acceași părere, și că tot ce spune el e corect. TPU este pentru a ajuta cei care au nevoie. Aș putea sigur să te înjur dar ce rezolv, tu contrazici ca un copil mic. happy

| MenToS10 a răspuns (pentru Methaallaid):

Dar daca esti asa convins spune-mi episodul in care se zice. Daca nu stii atunci sigur n-ai dreptate.Si eu as putea sa te injur dar nu o voi face pentru ca de acum incolo nu-mi mai pun mintea cu... din astia ca tine care cred ca Sakura are vantul laughing

| MenToS10 a răspuns (pentru Methaallaid):

Plus ca de ce ai vrea sa ma injuri, pentru ca zic adevarul pe care tu nu-l sti?

| MenToS10 a răspuns (pentru Methaallaid):

Gresit. Nu toti ninja pot folosi stilurile,precum Iruka, el nu are nici un stil. Sakura este ninja medical si atat, nu are talent in Ninjutsu, esti dezinformat, daaca vrei poti sa te uiti pe naruto.wikia.com,este enciclopedia Naruto unde vezi informatii detaliate despre fiecare personaj!