| magdakitty a întrebat:

Ati vazut filmul dr.house? ce parere aveti despre el?

5 răspunsuri:
| Th3eo a răspuns:

Am vazut cateva episoade la TV cand nu aveam la ce sa ma uit si este foarte frumos.

NOname
| NOname a răspuns:

Da, l-am vizionat in intregime. Este un serial de nota 10. Plin de umor, ironii, cazuri medicale foarte interesante, neobisnuite, iar House e de-a dreptu genial.
Este un serial, care merita vazut. N-are cum sa nu-ti placa.

| Crina_7980 a răspuns:

De acord cu Noname, e chiar foooarte interesant, mie nici măcar nu-mi plăcea medicina însă dup ce l-am văzut chiar vroiam să devin medic.Recomand!

| Mihai7best a răspuns:

Nu l-am vazut, dar si eu am pus intrebarea asta la mai multa lume si toti au zis ca trebuie sa ma uit si eu ca merita happy

| error1234 a răspuns:

Geniallllllll