| Rux_5597 a întrebat:

Ati vazut filmul Borat?

Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiati ca pe vremea cand se filma Borat in satul Glod o regizoare din Europa a filmat un documentar in acelasi sat Glod, in care se urmareste viata taranilor din acel sat si transformarile de forma si de fond la care ei sunt sau se supun?!

6 răspunsuri:
| daniDeeDee a răspuns:

E nebun tipu'. Imi place. big grin

| andrew_9324 a răspuns:

Mi-a intors stomacul pe dos dupa primele 3 min.

| Rezzo a răspuns:

Buna.

O mare porcarie.

P. S: parerile nu se discuta
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un film grotesc, fara pic de estetica, in care au jucat actori neprofesionisti. O gluma proasta de film!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai auzit de estetica uratului?

| C3dRy2K a răspuns:

O mare prostie. la fel si renumitul Bruno http://www.descarcagratis.com/filme/comedie/bruno/index.html