| AlExUtZa380 a întrebat:

Cine a vazut filmul Twiligt? Ce parere aveti despre el?

Răspuns Câştigător
| FLAViЯ a răspuns:

Il adooooor! Este filmul preferat al meu si al iubitului mu! Astept cu mare nerabdare partea a 3 si vreau sa le privesc in general pe toate! e cel mai super!

7 răspunsuri:
| hândel a răspuns:

Film de fetiţe inocente care încă îşi aşteaptă fătul frumos călare pe mătură. Părerea mea!

| Domyno a răspuns:

Ala e film? va uitati numai la porcarii, aia e o TELENOVELA CU VAMPIRI, ...actorii sunt praf, in special robert pattinson, iar kristen stewart joaca de parca e constipata!

daca vreti ceva bun din toata povestea asta, citit cartile, alea merita!

| ҡđų' a răspuns:

Super filmul:X
new moon l'am vazut de 2 ori day dreaming

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Provoaca dependenta pentru cei necopti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut filmul "Twilight" si pot spune ca mi-a placut enorm, foarte mult. love struck Este un film foarte superlove struck

| AlExUtZa380 explică:

Eu astept sa-l vad cu nerabdare!

| AlExUtZa380 explică:

Draga mea, din cate am auzit a aparut artea a 3 a la Twilightwinking