| anonim_4396 a întrebat:

Ati vazut filmul "The social network"? Cum vi s-a parut?

Răspuns Câştigător
| bewhiteftw a răspuns:

Filmul este superb, plictisitor pentru cei care nu sunt pasionati de lumea virtuala si de socializare.

Acolo este descrisa pasiunea, inteligenta, perseverenta lui Mark Zuckerberg fata de lumea virutala in care se dovedeste a fi extrem de bun.

6 răspunsuri:
| Overdose a răspuns:

Un film bun, ca şi scenariu, dar nu reflectă toată povestea din spatele Facebook-ului.

| unknownn a răspuns:

Mega fail!

| iReal96 a răspuns:

Superrr tare filmul.m-am inspirat de acolohappy

| wolfy911 a răspuns:

Interesant,dar plictisitor

| katy_3282 a răspuns:

E destul de fain insa trebuie sa ai multa rabdare pentru al privi pina la urma!

| ghibi a răspuns:

Daca ar fi sa dau un calificativ.:Bunicel