| alexandra14 a întrebat:

Ati vazut filmul ORPHAN? Daca da cum vi s-a parut?

Răspuns Câştigător
| Georgiana21 a răspuns:

Din punctul meu de vedere este un film reuşit. Povestea care ia o întorsătură ciudată, lucrurile scap de sub control, apare nebunia, demenţa.
Merită să te uiţi, este un horror în care răutatea îşi spune clar cuvântul.

6 răspunsuri:
| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Da, l-am văzut de vreo 6 ori! Este un film reușit, foarte bun, exact genul de film care îmi place mie. Te ține în suspans clipă de clipă! Tu ce părere ai despre el?

| UninspiredName a răspuns:

Sincera sa fiu nu l'am vazut si suna destul de ciudat... ce e actiune, groaza?

| YLLL a răspuns:

Da. chiar azi l-am vazutbig grin.
E chiar f. fainlove struck

| alexandra14 explică:

Rockgirl---este Drama/Horror/thriler

| alexandra14 explică:

Si mie mi s-a parut un film foarte bun happy

| Klaaa a răspuns:

ORPHAN adica ORFANA?

daca e vorba despre orfana l-am vazut si iti garantez ca e super belea filmul...merita sa il vezi

mie cel putin mi-a placut la nebunie; x