| Stefania96dfg a întrebat:

Ati vazut filmul Titanic? Mie mi-a placut enorm! Care a fost scena voastra preferata? Ati plans?

Răspuns Câştigător
| Radioactive a răspuns:

Normal ca l-am vazut(si inca de cate ori)...si l-am iubit! Kate si leo au jucat incredibil! Nu cred ca ar mai iesi daca i-ar face remake-ul. Normal ca am plans! Plang la orice film care ma emotioneaza intr-o masura mai mare, dar asta chiar m-a emotionat. Mi-a placut tot filmul, dar printre scenele preferate se numara: cea in car Jack o ia sa danseze si cand o invata sa sciupe, cea de la final, cand moare el si cand il lasa sa se duca spre fundul oceanului, cea cand vrea Rose sa se arunce peste bord, cea cand ii salveaza cu barcile si Rose refuza sa coboare cu una din ele...numai cand ii revad trailerul mi se face pielea de gaina si de acte ori il vad plang. Si muzica a fost aleasa fenomenal, Celine Dion e un geniu si are o voce de aur!

4 răspunsuri:
| 54ndy a răspuns:

Scena în care pe scufundă titanicul.Nu,nu am plâns.

| ArinaMK a răspuns:

Mda...am plans cand o murit blondu'(boyfriendu' lu roshcata B) )
but scena preferata... mmm. ultima parte cand roshcata merge pe trepte si se iubeste cu al sau boyfriend...
plastic

| Crocaa a răspuns:

De nenumarate ori! Dar nu aveam curaj sa vad scena de la final (cand el moare) pentru ca incepeam sa plang.Eu sunt o fire mai sensibila, la mine este ceva obisnuit sa plang la filme laughing. Oricum a fost superb, te cuprind o multime de sentimente si treci dintr-o stare intr-alta.Cand razi la glumele sau ironiile actorilor (de exemplu cand amandoi zic "Taci!" catre barbatul ala), cand iti vine sa plangi si te simti melancolic/a.Filmul mi-a placut in general, nu as putea alege o scena care mi-a placut mai mult, pentru ca a fost superb si bine pus la punct.Probabil daca il vezi impreuna cu iubitul/iubita...iti vine sa razi, dar cand vezi ce frumoasa e iubirea si cate sacrificii au facut protagonistii sa o pastreze... day dreaming.batting eyelashes

| MissmysteriousS a răspuns:

Daaa ...atunci cand s-a scufundat titanicul, da am plans