| KagomeHigurashiLoveInuyasha a întrebat:

Ati vazut filmul X gemu? Daca da, spuneti-mi cum vi s-a parut. Daca nu l-ati vazut, intrati pw site-ul www. divx online.biz (www. dupa aia divx si impreunat cu online si apoi. biz) si in stanga ecranului apare un dreptunghi verde cu tipurile de filme(horror, comedie, istorie, sport etc). Dati pe horror si o sa gasiti acolo un film numit "X gemu". Datipe vizionare film si dati optiunea 1(se vede mai bine) si dupa ce il vedeti ii spuneti ce parere aveti despre el!

DAU fundita PTR CELE MAI BUNE RASPUNSURI! :x:x

Răspuns Câştigător
| Clara120 a răspuns:

Stiu...ca si eu ma prapadeam de ras ca l-am vazut impreuda cu cea care a pus trebarea! rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

3 răspunsuri:
| Mitchi a răspuns:

Film de ****! Mi-am pierdut timpul degeaba vizionandu-l!laughing

| Mitchi a răspuns:

App:n-as prea crede ca filmu' e unu horror.Nu m-a speriat deloc. M-a facut sa-mi pierd timpul degeabalaughing

| KagomeHigurashiLoveInuyasha explică:

Da, si sincera sa fiu a fost de ****! Da` totusi merita vazut(cred) doar ca sa faci pe tine de ras.Cu niste uri de plus si incepeau sa danseze si sa topaie si punau niste tineri sa faca niste jocuri si unul dintre ei(care pierdea)murea. Unul dintr jocuri a inclus si sa manance o gogoasa si la sfarsit sa bea un pahar cu apa. Da` ei erau 6 si paharele erau 5 asa ca cel care nu bea apa murea.La sfarsitul jocului ursulache le-a zis ca gogosile erau otravite si apa era antidotu`. Si o fata care nu bause apa a inceput sa scuipe sange si a murit! laughing