| ToxicG a întrebat:

Fratilor,voi stiti filmul acela cu actori super si momente funny si iubire si de toate, pe care l`ati vazut o data, si inca o data si ati mai vrea sa-l vedeti inca de 10 ori,fara sa va plictisiti? Ei,un astfel de film vreau eu.
Nu`mi dati link de la primul site de filme pe care`l gasiti, pentru ca si eu pot sa caut un film, dar eu as vrea sa`mi spuneti ca l`ati vazut si chiar v-a placut! Fundita! :*

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stiu, ele se numesc "Bunul, raul si uratul", "Alien", "Leon", "Greu de ucis" si alte cateva.

| SunGoesDown a răspuns:

Eurotrip. este cea mai fain a comedie. se invarte in jurul gasirii iubitei si personajul principal are aventuri in toata europa. este foarte fain, merita vazut.

| pupyiul a răspuns:

Super film, amuzant, muzica excelenta, actori fantastici, iubiri induiosatoare: Love Actually. L-as recomanda oricui, de orice varsta, cu drag:
Love Actually http://www.imdb.com/title/tt0314331/

| SalaciousToaster a răspuns:

Un film super fain e Juno. L-as mai vedea de o mie de ori. E un pic ciudatel dar e foarte fain si daca il urmaresti ai sa vezi ca te prinde.