| abracadabra12 a întrebat:

De revelion vreau sa vad impreuna cu doua prietene un film horror, dar nu stiu ce sa aleg. Eu ma gandeam la Final Destination 5. Pentru cei care au vazut filmul : spuneti-mi cum vi s-a parut si v-as ruga sa-mi dati si alte sugestii. Mersi >big grin

5 răspunsuri:
| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Final Destination 5 e calumea.l-am vazut.toate intamplarile alea...vai,te trec fiori.cool.\m/

Răspuns utilizator avertizat
| cata0891 a răspuns:

REC...Ti-l recomand! Dupa ce l-am vazut orice alt film de groaza mi se parea o comedie. Uita-te la un triler http://www.imdb.com/video/screenplay/vi1419903513/. Povestea e mult ma complicata decat pare! Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Saw 1,2 sau 3, Cube

| Adeea13 a răspuns:

Drag me to hell, sau Paranormal activity(asta e real. filmat cu o camera in casa) sau a 13'a fantoma. enjoybig grin