| LolaKissTheGirl a întrebat:

Ati vazut nominalizarile KCA 2011 [ http://en.wikipedia.org/wiki/2011_Kids%27_Choice_Awards ]? Ei bine, cum vi se par? Mie absolut fantastice.

Nu-mi vine sa cred ca Twilight a luat numai o nominalizare. Yupii sa cantam de bucurie. Da si cu tot cu Razzie Awards. Imi pare bine pentru Hp [Harry Potter]. Doua nominalizari pentru o perioada lunga de pauza e ceva :x.

Deci, cuvinte?

Răspuns Câştigător
| TwixulDrept a răspuns:

Dc ar lua twilight mai multe nominalizari? Nu merita laughing...nu e un film exceptional e unul... pe linia de plutire nici bun nici prost.
But come on filmul favorit - Alice in Wonderland Really? ce cauta ala acolo? Ar fi trebuit sa fie Tangled-O poveste incalcita, Toy Story, etc. In rest sunt bunicele nominalizarile... ma bucur pentru. Miley ca are 3 nominalizari :X

1 răspuns:
| NoHaveCryMeOut a răspuns:

Hai RiRi!
Huoooo Lady Virtuala Panarama!