| AntiTeamEdward4Ever a întrebat:

Ia uitati castigatorii Australian KCA:

http://en.wikipedia.org/wiki/Nickelodeon_Australian_Kids _Choice_Awards_2010

Ma bucur ca JB a luat acel premiu, ca prostii din Twilight au luat mai putine premii, insa in pare rau pentru Harry Potter:((:((.

Răspuns Câştigător
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Ma bucur pentru Justin de asemenea, dar si pentru Katy Perry si Black Eyed Peas.

Da, pacat ca n-a luat Harry Potter.Erau grozavi la Favourite Movie, chiar si la Favourite Book.

Si daca Gomeza nu lua premiul acela, ar fi fost si mai bine, ce zici?

2 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Harry Potter nu a luat nimic?
La Twilight ma asteptatm sa ia multe premii, dar ma gandeam si la HP.

| AntiTeamEdward4Ever explică:

Si eu ma gandeam la HP sa stii.