| anonim_4396 a întrebat:

Ati vazut Piratii din Caraibe-Pe ape si mai tulburi?
Daca da, unde l-ati vazut si ce v-a impresionat?

4 răspunsuri:
| Stardust_3152 a răspuns:

Eu l-am vazut la Cityplex Brasov si mi-a placut ca era cu Johnny Depp si Penelope Cruz, unii dintre actorii mei preferati...
Mi-a mai placut ca a fost si amuzant si palpitant. Dar am fost dezamagita ca a lasat-o pe Angelica pe insula aia cu copilasul. Oricum de abia astept 5-u in 2013! Am auzit ca ar trebui sa apara in jur de 15 Iunie 2013 sau 2014. :X

| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

L'am vazuuuuut

| D3IuTzA14 a răspuns:

Dap eu l`am vazut pe sidiuhappy...In 3D.Iti da cadou acei ochelari.Iar filmul este tras in 3D.happy.A fost super tare ca era 3D. daca nu era asa nu avea farmechappy. Asta a ajutat filmul sa fie f imresionanthappy

| nina52 a răspuns:

Filmul a fost foarte interesant si efectele speciale beton, e un film ce trebuie sal vazi.