| Panhead a întrebat:

Ati vazut Vampire Knight si Vampire Knight Guilty? La finalul celui de-al doilea sezon am plans, intr-un fel de bucurie si intr-unul de tristete. E preferatul meu! Il ador. Best anime ever!
P. S.: Daca nu va plac anime-urile si va uitati inca la Disney Channel nu comentati, sunt destui fani care sunt de acord cu mine, cu aceia vreau sa vorbesc. happy

Răspuns Câştigător
| Beckyyy a răspuns:

M-am uitat si eu la ambelelove struck ador animeurile.
Mi-a placut foarte mult si lovely complex, inuyasha si slayers.
Si pokemoni...toti v-ati uitat,dar nu vreti sa recunoastetilaughing)
Cel mai mult mi-a placut Kaleido Star.
Kiddy Grade si kiddy girl-and sunt ambele sunt ambele din aceleasi familietongue numai ca serii diferite,si au fost superbe.
Cred ca daca ti-a placut vampire knight ti-ar place si kiddy grade.
Inuyasha l-ai vazut? E super.
Bleach e ffff lung si nu am avut rabdarea sa ma uit.
Ghost Storyes este un anime super,cred ca ti-ar placea si asta. happy
^.^ ce bine e sa vorbesti cu cineva caruia ii plac animeurile.
Si hellsing e interesant,e de groaza, cum e hell girl, trigun...tongue

| Panhead explică (pentru Beckyyy):

Am aflat mai multe anime-uri.Multumesc. Nici eu nu am rabdare sa ma uit la Bleach. Am de gand sa ma uit la Ghost Stories, Inuyasha, Kaleido Star si Hellsing. La Hell Girl m-am uitat si il ador si pe asta.:X Ai vazut Kimi Ga Nozomu Eien? E super tare si pot sa zic: Asta DA drama. Da, e foarte super sa vorbesti cu cineva caruia ii plac anime-urilehappy

| Beckyyy a răspuns (pentru Panhead):

Nu l-am vazut, dar am sa ma uithappy

| Panhead explică (pentru Beckyyy):

Ti-l recomand daca esti o 'Drama Queen'hee hee E scurt, are 14 episoade.