| XsooWhat a întrebat:

Auzitii happy
Cum ii chema pe cei din "Casa Foster pentru prieteni imaginari"?
Fundaa :33

Răspuns Câştigător
| andrei123 a răspuns:

Http://ro.wikipedia.org/......_imaginari
uite aici gasesti!

4 răspunsuri:
| ReusxD a răspuns:

Bună.

Mac este un băiat de 8 ani. El își petrece mult timp cu prietenul lui imaginar, Bloo. Este de obicei sfătuitor și liniștit. Atunci când consumă zahăr devine hiperactiv.
Blooregard Q. Kazoo (Bloo) este prietenul imaginar creat de Mac. El este inversul lui Mac: este neastâmpărat și intră mereu în bucluc.
Wilt este un prieten imaginar roșu, înalt, cu un ochi strâmb și șubred și cu un braț ciung. Este întotdeauna binevoitor, optimist și vesel, se supără foarte rar și nu poate spune "nu" prietenilor care au nevoie de el.
Eduardo este un prieten imaginar cu blană, de o mărime monstruoasă și cu coarne. Cu toate acestea, el este un prieten imaginar sperios, blând și loial.
Coco este un cuc. Spune doar coco dar cei din casă par că o înțeleg întotdeauna ce zice. Coco este capabilă să producă ouă de plastic colorate care ascund surprize.
Francis Foster (Frankie) este nepoata doamnei Foster și este cea care are grijă ca totul să funcționeze bine. Este ca o soră mai mare a tutor prietenilor imaginari.
Doamna Foster este bătrâna stăpână a casei care îi poartă numele. Ea îi iubește pe toți prietenii imaginari. Este blândă, sociabilă și iubitoare.
Domnul Herriman este prietenul imaginar al doamnei Foster. Ea l-a creat când era tânără. Domnul Herriman este cel care supraveghează și coordonează tot ce se petrece în casă. Se așteaptă ca totul să funcționeze perfect.

Pa, pa!

| pvg a răspuns:

Blu...Mac...henry
domnul heiman
doamna foster
si nu mai stiu

| andreeakissyou666 a răspuns:

Mac bloo eduardo heriman