| IonGeorgica a întrebat:

Avem ceva fani Levi (Friends Show) care in inteleg foarte bine pe Levi? Ca as vrea sa gasesc niste raspunsuri la niste intrebari
Sterge

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut!
Mie îmi place îl înțeleg și suntem cam la fel la gândire. happy

| IonGeorgica explică (pentru OnuOnulică):

Ai reusit sa manipulezi pe cineva?

| Satoko a răspuns:

Si eu am urmarit toate episoadele lui levi si intr-adevar baiatu e super tare il inteleg destul de bine la ce se refera happy

| IonGeorgica explică (pentru Satoko):

Sti sa manipuulezi? Daca da, imi explici si mie tehnicile lui mai bine? Ai face un om fericit