| anonim_4396 a întrebat:

Aveti anime-uri care v-au displacut? Care sunt acelea si ce nu v-a placut la ele?

16 răspunsuri:
| Yurisa a răspuns:

Boku no pico
iti regreti intreaga existenta

| mihaicelsfant a răspuns (pentru Yurisa):

Am auzit lucruri naspa despre ellaughing ce e asa urat la el?

| AlexDarius3 a răspuns (pentru Yurisa):

M-a pus drăcuşoru' să caut pe Google şi deja îmi regret viaţa.

| Yurisa a răspuns (pentru mihaicelsfant):

Are 3 episoade parca, incearca si te uita happy

| mihaicelsfant a răspuns (pentru Yurisa):

Ma duc sa imi scot ochihappy

Răspuns utilizator avertizat
| Yurisa a răspuns (pentru alindragos322):

"Hentai (変態 sau へんたい?) este denumirea pentru anime, manga sau medii similare ce conțin creații artistice pornografice."
Tot anime

| Justme1997 a răspuns:

Nu mi-au placut
clannad :plictisitor, personaje lipsite de personalitate, arata rau toata animatia.
Highschool of the dead: exces de oppai
Diabolik lovers: protagonista masochista fara personalitate, niciun plot, toate personajele sunt groaznice. Faina animatia totusi

Răspuns utilizator avertizat
| Justme1997 a răspuns (pentru alindragos322):

Am vazut si sezonul 2 imediat dupa primul. Nu este un motiv ca este mai vechi, multe animeuri din aceeasi perioada arata bine. Deci mor personaje de care nu imi păsa si se intorc la viata. Not impressed.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pupa, elfel lied, mirai nikki prea mult sânge degeaba

| AlexDarius3 a răspuns:

Boruto, nimic nu mi-a placut, Naruto, deşi povestea a fost super în unele momente, în multe momente a mai fost extrem de plictisitor cu Sasuke şi Naruto care zici că erau gay obsedaţi unul de altul + Sakura pe care nu ai cum să nu o urăşti, Fairy Tail, pur şi simplu nu îmi place să urmăresc anime-uri lungi că mă plictisesc repede. Jigoku Shouju la care am rezistat până la sezonul 2 şi jumătate, nu era lung dar era repetitiv în continu. Captain Tubasa 2018 de care m-am plictisit repede şi Yahari Ore no Seishun Love Comedy care a fost oribil.

| AlexDarius3 a răspuns:

A, şi Sezonul 3 din Attack on Titan, am ajuns până la ep 7, dar mi se pare un eşec.

Răspuns utilizator avertizat
| Miksha a răspuns:

Maji de Watashi ni Koi Shinasai! - Ma asteptam la cutotul altceva, presupun ca a fost greseala mea ca am inteles premisa show-ului prost.

Big Order - S-au grabit sa spuna prea mult si sa dezvolte prea multe personaje in prea putine episoade. Tot ce tine de poveste si desfasurarea show-ului par facute rapid si de pomana.

White Album- Aveam asteptari prea mari pentru el, nu a fost prost doar ca m-a dezamagit putin :c

Hanamonogatari- Nu mi-a placut niciodata Kanbaru asa ca un sezon dedicat ei mi-a displacut enorm

Orange- din nou, premisa foarte buna dar executata cam prost (in opinia mea).