| Shaniquablackgirlro2005 a întrebat:

Aveti vazut desenul Dragonul American? Daca ai facut, ce parere aveti si ce personaj place tie?

Răspuns Câştigător
| ALM2000RO a răspuns:

Cel cu Jake Long? Păi e foarte frumos și tare desenul, acțiune multă și m-a ținut cu sufletul la gură când l-am vizionat (când eram mai mic)...personajul favorit e chiar Jake Long, protagonistul desenului big grin happy

2 răspunsuri:
| StoicAnalysis a răspuns:

Cand eram soarec l-am vazut, si a fost unul din putinele desene la care stiam si finalul. A fost un desene ok la vremea aia, spre deosebire de cele de azi.

| trophin a răspuns:

E pentru copii. cred.
Nu cred ca a vazut cineva