| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre serialul american Heroes, difuzat de antena1? mie imi place, mi se pare chiar interesant...multa actiune, multe evenimente si o diversitate de personaje... apropo care personaj vi se pare mai impresionant?

Răspuns Câştigător
Shin
| Shin a răspuns:

Mie imi place foarte mult, e in topul preferinelor mele momentan happy Imi plac toate caracterele, mai ales ca inca nu le-au dezvoltat inca pe toate... Hiro imi place f mult... la fel si Siler tongue (personaje foarte interesante)
Shin

2 răspunsuri:
| Monique_3125 a răspuns:

Imi place filmul... dar de un timp nu m`am uitat la el...nu prea mai inteleg ce se intampla...toata lumea pare ca prinde puteri...asta ehappyo sa incerc sa ma mai uit... poate imi zici u sis...Ca personaj imi place de Hiro Nakamura sau cv de genu`...asa il cheama, nu?love strucklove struck

| Wisdom a răspuns:

Am vazut toate serialele la zi, este foarte foarte foarte tare. Il recomandcu cea mai mare placere. Nu te vei plictisi de el dupa un sezon, o sa vezi happy