| luminita_8938 a întrebat:

Azi iar m-am uitat la Young and restless ( tanar si nelinistit ) si am fost dezamagita sad
Nick adica fiul lui Victor Newman pentru cei ce nu cunosc, a inselat-o pe sotia lui, Sharon, cu tarfa aia de Phyllis, va vine sa credeti asa ceva? Cum credeti ca se va termina? big grin

Răspuns Câştigător
| sasha_2369 a răspuns:

Ma mai uit si eu, din cand in cand, pentru ca se uita bunica-mea. Am impresia ca Nick o va parasi pe proasta aia, adica Phyllis. E impreuna cu Sharon de 10 ani, ce naiba? Mie inca imi pare rau ca le-a murit fetita, Cassie. sad
p. s: cand o sa se termine serialul asta, o sa am eu nepoti, cred laughing

3 răspunsuri:
| zanesiprintese a răspuns:

Pe google, pe wikipedia mai exact, scrie ca Nick si cu Phyllis se vor casatori si vor avea o fetita, iar Sharon se va marita cu Jack Abottlaughing. pacat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Decat sa te uiti la toate prostiile mai bine speli vasele ca esti mai castigata asa

| giorgiana15 a răspuns:

Buna Luminita.Eu sunt absolut sigura ca Nick se va desparti de Sharon si se va casatori cu Phyllis, care apropo, va ramane insarcinata.