| tookie a întrebat:

Cat credeti ca mai are de gand sa tina seria nesfarsita de episoade din "young and restless "? [tanar si nelinistit

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Mult si bine! Mereu apar personaje noi, cresc si copii care deja joaca din frageda pruncie in serial... O s-o mai duca inca mult! Are deja 37 de ani, parca! Serialul are spectatorii lui, care-l urmaresc cu sfintenie! Altfel nu ar fi supravietuit atat de mult! Sunt convinsa ca daca interesul publicului ar scadea, producatorii l-ar opri!

3 răspunsuri:
| pepe a răspuns:

Încă se mai filmează, deci mai durează.

| Criss001 a răspuns:

Ahhh nu stiu dar o sa mai dureze...laughingca stiu ca sunt din 1991-1992 laughingcrede-ma o sa mai dureze...

| Anileda a răspuns:

Pana cand o sa fiu eu Batrana si Linistita.