| MaNDwN a întrebat:

Bleach, naruto, fairy tail - le-am vazut pe toate si, mi-au placut la nebunie! imi puteti da exemple de alte anime, care sa fie la fel de bune ca si cele enumerate mai sus? si sa fie ca de accelasi gen cum au fost si cele 3.

8 răspunsuri:
| Ichigo a răspuns:

Meh... another mainstreamer

| emolica42 a răspuns:

Fullmetal alchemist (brotherhood)
Pandora Hearts
Monochrome Factor (asta are scene yaoi dar actiunea asemanatoare celor descrise de tine)
Soul Eater
Blood +
Deadman Wonderland
Ao no exorcist (dintre toate pe asta ti-l recomand cel mai mult)
Black Rock Shooter
Code Geass
Full Metal Panic!
Kuroshitsuji
Si cam atat happy

| MaNDwN explică (pentru emolica42):

La monochrome cum adica scene yaoi? rolling on the floor

| emolica42 a răspuns (pentru MaNDwN):

Nu sex dar (daca el e baiat poate nu ii place ideea de 2 baieti se plac)

| MaNDwN explică (pentru emolica42):

Hmm deci e anime cam gay? si eu nu ma gandeam la sex, ma gandeam ca poate e din deala smecher care arata cum ii taie gatu si tazneste sanje si din alea...

| emolica42 a răspuns (pentru MaNDwN):

Si eu am crezut asta cand am auzit prima oara numele laughing nu e cine stie ce in legatura cu actiunea tu uita-te la ao no exorcist ca o sa-ti placawinking

| souleaterz a răspuns:

Recomand Souleater happy

| StereoWolf a răspuns:

Fullmetal alchemist brotherhood, blue exorcist, deadman wonderland, highschool of the dead si mai is cateva care mi s-au parut interesante dar nu mai stiu cum se numesc