| anonim_4396 a întrebat:

Bun lume am vrut sa ma uit la filmul Ala cu ultima casa pe stanga sau ceva de genu...nah si am ajuns pana la partea cand or gazduit pe aia in casa si cand o mers ala sa inchida usa si de atunci so oprit si o zis Ca am vazut destul 72 de minute si mai erau vreo 40. Ma rog...Am si eu niste intrebari legate de film :
-Mari dupa ce or inecato mai supravietuia? Mai venea la parinti?-
-Cum le dadeau o lectie parintii la aia?-
-Cine le-a spus ca ei au impuscato pe Mari in apa? Sau Mari reusea sa supravietuiasca si venea sa le spuna?-

Pls cea mai buna explicatie fundita

Răspuns Câştigător
| Visatoarea a răspuns:

Un rezumat:

1.Mari supravietuieste, se taraste pana la ultima casa pe stanga.
2.Ii omoara-pe rand. Unul sfarseste cu mana in chiuveta. Femeia -in baie.Si celalalt asasin la sfarsitul filmului il tortureaza tatal fetei.

Nu le spune nimeni, baiatul acela Justin lasa bratara in bucatarie pe masa, special ca sa-si dea seama parintii fetei.

2 răspunsuri:
| kleorys a răspuns:

Fata supravietuie si ajunge la parinti, parintii le omoreau pe banditii unu cate unu, ala mai tanar gaseste lantisorul fetei si o da la mama ei happy (ala mai tanar care le a dat la fete "drog" nu o sa fie omorat) happy sper ca te am ajutat!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Taceti ca l-am vazut si eu si era sa mor cand eu bagat capu la alla in cuptorul cu microunde pur si simplu ia explodat fata doamne...laughing a fost scarbos si cand o omorato pe aia in baie cred ca a impuscato in mamelehee hee