| andrei_4397 a întrebat:

Buna aceasta nu este o intrebare dar la cei care le place harry potter este o informatie! Ascultati casile la care au fost repartizati in trecut profesori-Quirrel-La cerce-viperini(a facut alta scoala unde sunt corcituri)Lochard-astropufi A facut la hogwoart.Lupin-la cercesati a facut-o la hogwoarst.Moody-cersetasi(nu a facut scoala la hogwoart)Umbridge la ochi de soim.Snype viperini la hogowarts.Iar la sfarsitu cartilor nu a mai existat ora de aprarare contra magie neagra.Totusi Dumbleodor a fost repartizat la casa de (Cer-Vipe-ast-soim) cea ce profesorul Darst a spus ca va fi cel mai bun om pentru ca provine dint toate.Profesorul Darst a fost profeosr de aprarare contra magie neagra la calasa (vipe-ast)Cap de mort-a fost viperin? Nu pentru ca Cruplud nu afost viperin in primi ani de scoala in al 3 a devenit rau si si-a pus jobenul magic. Quirrel a fost rau dupa excrusrisa in Artactica.Gildorey Lochard a fost fricos de cand la zarit pe cap-de-mort iar lupin varcolac de cand a fost muscat iar moody cu ochiul de cand a omorat un devorator al morti, Umbrige(necunoscut)Iar Snype asa de rau de cand Potter James a cucerito Pe LilLy iubita lui in clasele 1-2Exprimativa parerea funda

1 răspuns:
| valentino52 a răspuns:

This post gave me cancer. Mai invata sa scrii. Si care e intrebarea ma rog? Ah da stai este doar o "informatie"? Informatie din imaginatia ta? Nu cred ca aici este locul sa iti postezi mini-fanteziile. Exista forumuri cu Role-Playing-Games chiar pe tema Harry Potter dar nici acolo nu te vor accepta pana nu te maturizezi indeajuns sa formulezi o propozitie logica si inteligibila.