| DianaMaria2018 a întrebat:

Acum 6-7 ani am văzut un film horror dar nu îmi mai pot da seama cum se numea. Erau câțiva tipi de trebuiau sa plece intr-o expediție cu o camioneta, pe drum se opresc la o benzinărie și mai iau cu ei încă 2-3 persoane. Pe drum intra intr-o pădure unde fac accident și omoara pe cineva sau cred ca moare șoferul camionetei. Din pădure apare un om de 60-70 de ani care le oferă celorlalți cazare in casa lui din mijlocul pădurii. Pe timpul nopții oamenii încep sa fie omorâți și apoi îngropați in pădure. La un moment dat unul dintre tipi găsește o poza factura cu 200-300 de ani înainte, poza in care apare și bărbatul de ii primise pe ei in casa. Sper sa știe cineva.

1 răspuns:
| 2EXA a răspuns:

Am vazut filmul insa nu mi l pot aminti.
Incearca : Cabin in the woods, s-ar putea sa fie asta.Am vazut multe de genul, cum povestesti tu acolo.