| EduardEdy98PM a întrebat:

Era un film "Calatorie in noapte"parca asa se numea, era horror, era vorba despre o fata care avea probleme derespiratie, de panica, si intr-o noapte se duce cu psihologul ei pe un munte sa faca un tratament, parinti ei murisera intr-un accident de masina la care si ea a fost martora. pe drum dau peste o femeie batrana si ciudata si o duc pana in mijlocul padurii dar nu mai reusesc sa iasa de acolo... Cam asa suna filmul, dar nu il gasesc, daca stie cineva de el si ma poate ajuta si pe mine, dau funda big grin

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| faramatania a răspuns:

Cred că-i vorba de Color of Night (1994)
http://www.cinemagia.ro/filme/color-of-night-culoarea-noptii-859/
Îl găsești, caută-l