| DoarUca a întrebat:

Buna am auzit ca serialul "The Warking Dead"ar fi interesant. M-am interesat putin despre el si mi se pare interesant.
Voi ce parere aveti despre el?

5 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Foarte bun.

| greyhound a răspuns:

Primele 2 sezoane si jumatate sunt oarecum ok, dupa aia devine cretin.

| neca a răspuns:

E unul din cele mai bune seriale din ultima vreme

| FabianelSHAF a răspuns:

Este foarte tare filmul. Sa facut mai multe jocuri multiplayer dupa numele lui. Trebuie sa supravietuiesti unor zombii pe joc.

| Yqnwtz a răspuns:

E smecher l-am vazut pe tot o sa mai apara un sezon luna asta parca nu mai stiu bine big grin recomand