| Madalina_1816 a întrebat:

Buna!
Am auzit de un film...se spune ca a fost o fata in scoala, mai urata si ii placea de un baiat popular din scoala.Mai tarziu a trebuit sa plece. S-a intors si era ffoarte frumoasahee hee. Si baiatul popular din scoala o placea.Insa ei nu ii mai placea ca isi amintea cum radea de ea.Ma puteti ajuta, va rog, as vrea sa-l vad si eu!

3 răspunsuri:
| LoL a răspuns:

Pare frumos filmul...scuze ca nu te pot ajuta

| enverhoxha a răspuns:

Urâtele nu se fac niciodată frumoase. S-ar putea ca filmul să nu existe...

| Madalina_1816 explică:

Eu asa am auzit...dar nu cred ca era urata tare...sau poate era mai tocilara, cine stiethinking