| Adrian66799 a întrebat:

Imi place de o fata insa ea nu ma place si as vrea sa fac sex cu ea.Ma puteti ajuta cu niste modalitati?

11 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul tau singurul sfat de urmat se reduce la 4 cuvinte; "lasa fata in pace".

| h3r a răspuns:

Fii cuminte.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Deci pana nu te baga cineva in mama ta nu te lasi?! Vrei sa demonstrezi neaparat ca te-a **** mata la 14 ani la betie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ea nu te place, cum naiba vrei sa faci sex cu ea? Esti bolnav?

| AlexDFY a răspuns:

Te pot ajuta, dar daca intri la puscarie, nu ma cunosti

| lBroken69 a răspuns:

O iei sa nu aiba partori pui o soseta in gura si 3 in vagin si aia e, parnaie(ioi da si in cur sa nu se beseasca de emotie)

| MrCaNaByS a răspuns:

No problem, se numeste Viol si se pedepseste cu ani buni de inchisoare. Bafta!

| StefanCosmin a răspuns:

Viol. Bafta la parnaie

| AlecCusca a răspuns:

O impingi pe scari si dupa sari dupa ea

| NickxD a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu ia sa ii faci cadouri frumoase cu gesturi frumoase,
cit despre sex mai bine ai astepta sa vezi daca isi doreste mai intii sa fie cu tine si pe urma nu sarii direct in oala cu sex.