| zozosep a întrebat:

Deci sunt putin cam derutata.Imi place de un baiat de 3 luni, ieri seara am iesit cu el si cu inca cativa prieteni.Am vorbit foarte mult.Cand a venit timpul sa merg acasa m-a condus el. Apoi am mai stat de vorba cu el aproximativ jumate de ora in fata blocului meu. Apoi acesta a trebuit sa plece ca il asteptau prietenii lui sa mearga acasa, si m-a luat dupa gat, eu crezand ca vrea sa ma pupe de larevedere pe obraz am intors capul.Ca apoi sa imi spuna unul din prietenii cu care am fost afara ca s-a dus inapoi la ei si le-a zis ca nu vreau sa stau cu el ca a incercat sa ma sarute si nu am vrut.Cand am auzit mi-a cazut cerul in cap. M-am ofticat toata noaptea.Credeti ca as avea sanse sa stau cu acest baiat? Ce as putea face sa ii dau de inteles ca mi-ar placea sa stau cu el?

Răspuns Câştigător
| SteauaNordului a răspuns:

Bun. Ce ar fi sa ii dam o lectie baiatului? Si nu e nevoie de razbunare sau violenta aici. Spune-i pur si simplu ca in mod normal nu e tocmai ok sa saruti de la prima intalnire. Sarutul este ceva intim ce se consuma intre 2 indragostiti. El nu ti-ar da de inteles cum ca e indragostit de tine plus daca ai fi facut asta ai fi parut o usuratica sau o fraiera care cade repede in plasa oricui. Eu te felicit pentru gest, este normal, spune-i si lui ce ti-am zis eu. daca intelege, bine! Si inca o chestie. Cum isi poate permite sa povesteasca prietenilor ceva dintre voi doi? De ce nu ti-a reprosat tie asta? Ia fii putin atenta aici. Te pup si succes

2 răspunsuri:
| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Eu cred ca el nu gandeste asa ...cum a spus. el stie ca nu a vrut probabil sa te sarute.de facut.nu stiu ce sa faci...mai iesi cu ei daca aveti prieteni comuni si vezi in ce ape mai se da sau vb cu el si spune i " cand ai vrut tu sa ma saruti si eu nu am vrut"?

| jimime a răspuns:

Of! SARUTA'L cu prima ocazie cu care il vezi!