| wolfves a întrebat:

Stiu ca era un film de dragoste cu un baiat care avea tatuaje pe tot corpul si era chel. Nu a fost asa de la inceput, el era blond si fara niciun tatuaj, dar la o petrecere, a ras de o fata spunandu-i ca e urata. Fata s-a transformat intr-o vrajitoare parca si l-a „blestemat" facandu-l urat. Si acum el o cunoaste pe fata asta si cumva el a salvat-o parca de cineva si a trebuit ca ea sa stea la el (sau invers) ca sa aiba grija de ea. Si el ii mai cumpara si ii punea lucruri la usa camerei ei pentru ca ea nu voia sa iasa la inceput. La sfarsit, ea a trebuit sa plece cu trenul undeva si a citit o scrisoare scrisa de el pentru ea. Nu stiu unde s-a dus, dar cand s-a intors, s-au intalnit la scoala si s-au sarutat. El s-a transformat inapoi la cum era, cu parul blond si fara tatuaje.
Cum se numeste filmul?

2 răspunsuri:
| Elena9328 a răspuns:

Boala psihica

| lisa00yuki a răspuns:

Salut posibil sa fie acesta de aici: http://baskino.me/films/dramy/5725-strashno-krasiv.html