| Jodelle a întrebat:

Am fost la film acum cateva zile (Cinema City Cotroceni) si am vazut un afis cartonat la un film, fix langa casa de bilete., era cu un fundal maroniu si era cu o tipa care statea pe spate pe un scaun masiv din lemn, cu parul ciufulit si tinea in mana o papusa care se uita in cadru. Acelas afis e si la intrare in mall Baneassa. Stie cineva cum se numeste filmul?

Răspuns Câştigător
| DayByDay a răspuns:

"The Conjuring", eu l-am vazut la cinema saptamana trecuta, nu a fost chiar de speriat, dar recunosc ca la 2-3 scene am inschis ochii.

http://www.cinemagia.ro/filme/the-conjuring-488013/

2 răspunsuri:
| CristianCRS a răspuns:

The Conjuring

| FaithGaga a răspuns:

Filmul se numeste The Conjuring - Traind Printre Demoni happy