| AmberLOVE a întrebat:

Buna,am nevoie de ajutor...
Nu am mai vazut serialul House Of Anubis in Romana de foarte foarte mult timp daca stiti cum sa il vad online gratis sau cand incepe pe Nickelodeon Romania din nou va rog spuneti!

2 răspunsuri:
| GeorgeH17 a răspuns:

Te referi la prima editie sau la a doua?
eu am gasit doar un episod din prima editie in romana. nu cred ca incepe din nou. dar in loc de avatar care il cunosc ca si palma dreapta(a fost reluat de cel putin 6 ori) ar trebui sa redea episoadele din anubis e cel mai tare serial care te tine in suspans cu adevarat.

| AmberLOVE explică (pentru GeorgeH17):

Da e
unde ai gasit episodul?