| BiancaDenisa a întrebat:

Am nevoie urgent de emisiunea de azi din Happy Hour! Nu am urmarit-o si am nevoie urgent de ea! Azi, 24 mai 2012!

2 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Cauta pe youtube, m-am uitat eu si a aratat cu Măruță ca vrea sa fie votat ca primarul Bucurestiului si o cantat Jean nu mai stiu cum, si a promis jean ca ii pupă pe toti cei care l-au votat pe Marutahappy

| BiancaDenisa explică (pentru AtateaConditii):

Eu am nevoie urgenta de partea aceea cand a venit Cristina Ciobanasu si Vlad Gherman in platou :X si nu o gasesc!