| deffect a întrebat:

Va place "Happy Hour"? Eu ador emisiunea mai ales pe Alinutza love struck

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Pe mine ma enerveaza Marutalaughing.

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu ma uit mereu dar e draguta. Oricum e mai stralucita decat altele.

| Psihoyounger a răspuns:

Nu pot spune că e emisiunea mea preferată, însă merge. Însă nu îmi place când sunt invitate anumite "personalităţi" doar pentru a face audienţă.

Psihoyounger

| hamsterx a răspuns:

Deci dalove struck veverita imi place si miebatting eyelashes

| l0rre a răspuns:

Da.si mie-mi place:X

| zumba zumba a răspuns:

Silvia sunt de acord maruta e naspa dar veveritele sunt tari.

| deffect explică:

Alinutzalove struck the best:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, imi place emsiunea! Si o apreciez indiferent de prezentator...(sa zicem ca Maruta nu se afla pe lista mea roz).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da