| Ađııa a întrebat:

Am 3 intrebari legate de anime-ul Naruto:
-Sasuke cand se intoarce in Konoha?
-O sa fie din nou prieteni Naruto-Sakura-Sasuke?
-O sa fie cu Sakura? :-s
Dau fundita si vot (Daca e si mai pe larg... e perfect.not worthy big grin)

Răspuns Câştigător
| BallerVD a răspuns:

Deci. iti povestesc eu niste chestii big grin
Naruto acum se antreneaza cu KillerBee (Hachibi) ca sa devina mai puternic si sa-l aduca pe Sasuke inapoi in Konoha...Inca nu se stie daca Sasuke se va intoarce in Konoha.
Cel mai probabil e ca Sasuke si Naruto se vor alia ca sal infranga pe Uchiha Madara.
Daca Naruto va reusi sa il aduca pe Sasuke inapoi in Konoha. sigur vor fi iarasi prieteni, dar Sasuke vrea sa distruga Konoha pentru ca cei 3 Batrani ai satului l-au obligat pe Itachi sa-si distruga clanul. Unul din cei 3 batrani a fost ucis de catre Sasuke. Este vorba despre Danzo (Al 6lea Hokage)
Faza cu Sasuke si Sakura nu merge straight face Sakurei nu-i mai place de Sasuke.Si lui Sasuke nu i-a placut niciodata de Sakura.

| Fâl_Fâl_Iulia_2002 a răspuns (pentru BallerVD):

Lol si pana la urma este Sasuke x Sakura si Naruto x Hinata ))))))))si au deja copii... lell XDD

19 răspunsuri:
| Mao a răspuns:

Nu s-a ajuns încă acolo.
Se zvoneşte că bătălia finală va fi între Naruto şi Sasuke, iar unul va murit. (Logic, Naruto nu poate muri - e protagonistul, şi trebuie să-şi îndeplinească menirea). Nu va fi cu Sakura. Această manga nu e una romance! Autorul a spus că nu vrea să adauge şi o poveste de dragoste. Dacă Sakura place pe cineva acum, acela e Naruto.

| Mao a răspuns:

Am spus că se zvoneşte. Şi parcă Mishimoto zicea că personajul lui preferat e Tenten. Iniţial nici nu trebuia să fie Sasuke. Cineva / ceva i-a dat ideea unui contrast prin care Naruto să iasă în evidenţă. Clanul uchiha nu trebuia să. existe.

| Ađııa explică:

Ma refer la Sasuke daca o sa fie cu Sakura. big grin Am uitat sa mentionez.

| Ađııa explică:

Da,despre cum Sasuke si clanul lui stiam ca nu trebuiau initial sa existe...am citit pe wiki. big grin

| BallerVD a răspuns:

@Mao Nu va muri Sasuke iti garantez. El este personajul preferat al lui Mishimoto.Este posibil ca lupta finala sa fie intre Sasuke si Naruto. dar cu siguranta nu va muri Sasuke nici Naruto, probabil unul va lesina.Sau batalia finala poate fi Sasuke/Naruto vs Madara

| Tadic a răspuns:

Poi Naruto merge in Tara de Fulger ca sa se antreneze cu KillerBee ca sa fie mai puternic si sa controleze chakra vulpii. dupa se va duce dupa Sasuke Sa-l aduka
Aku.
1.Sasuke nu se va intoarce.Naruto il va aduce.
2.Sasuke-Naruto mai sunt sanse.Dar sakura-Sasuke nu cred :-s ca sakura a incercat sal omoare pe Sasuke. Si in plus.Aqu Sakura il iubeste pe Naruto.
3. Sakura nu o sa fie.

| Legend123 a răspuns:

1) Sasuke se intoarce in konoha dupa ce il va reinvia pe orochimaru care ii va reinvia pe cei 4 hokage cu tehnica edo tensei.iar cei 4 hokage ii vor explica lui sasuke cum sta treaba despre clanul sau dc a omorat itachi tot clanul..etc si sasuke spune ca nu vrea ca satul acela sa se prapadeasca ..si se va duce la lupta impreuna cu cei 4 hokage..la razboi. 2)odata ce se va intoarce in sat vor fii prieteni zic eu. 3)asta nu avem de unde sa stim este posibil sa fie cu sakura.

| Legend123 a răspuns:

Urmariti manga si voi fratilorhee hee

| Ryss a răspuns:

În primul rând, la Sasuke, Sakura și Naruto se reunesc la războiul ăla.
În al doilea rând... Sigur că Sasuke o să fie cu Sakura! Până și pe Wikipedia scrie că Sasuke și Sakura se vor căsători și vor avea o fată pe nume Sarada.

-.-

| bonniem98 a răspuns:

Este putin probabil ca Sasuke sa se intoarca in Konoha.(mai bine zis, IMPOSIBIL!)Stiu ca el a zis ca vrea sa devina Hokage si toata porcaria aceea, dar nu se va intampla. Sakura + Sasuke, pai, imi pare rau sa-ti spun, dar nu vor fi niciodata impreuna. Iar cat despre prietenia dintre Naruto-Sakura-Sasuke, se vor reuni pentru o vreme sa lupte impotriva lui Madara, dar, in final, parerea mea este ca Sasuke va fi ucis.

| mmmmmicu a răspuns (pentru bonniem98):

Nu mai zice porcarii sasuke este egal cu naruto si nu va murii, o sa vezi tu si in plus mie sasuke mi-e preferat pentru ca este puternic.

| bonniem98 a răspuns (pentru mmmmmicu):

Preferatul meu este Itachi. Macar este un tip care isi folosea capu'. Sasuke este un plangacios si un obsedat: ''Vai, Itachi mi-a omorat familia. Il voi ucide." sau "Voi distruge satul din cauza a ceea ce i-a facut lui Itachi." Helloooo! Sasuke l-a ucis pe Itachi nu nenorocitul de sat!

| iLovePizza51 a răspuns:

Ai pus o intrebare fara raspuns, decoamdata.
Acum toti putem zice ce gandim, dar nu stim de fapt adevarul.Toate cele 3 intrebari sunt legate intre ele.
Depinde de imaginatia lui Masashi Kishimoto.
Asta a fost raspunsul meu.
Bafta!

| Ađııa explică (pentru iLovePizza51):

Da.Pusesem intrebarea asta in vara, ca nu ajunsesem cu episoadele la zi si eram curioasa. Acum m am lamurit. Mersi.

| mmmmmicu a răspuns:

Sasuke in manga 629 zice ca
-nu vreau sa se risipeasca satul si sa-l dezamagesc pe fratele meu
-ma intorc in sat
si in manga 631 il vad pe sasuke zicand
-vreau sa devin hokage si ii vad impreuna pe echipa 7 adica
sasuke, sakura, naruto

| MiddleFingersUpIfYouDontGiveAFuck a răspuns:

Pai, pot spune ca sasuke si sakura vor fi impreuna, deoarece am vazut niste imag pe google care pareau a fi din film.Sasuke cred ca se va intoarce in konaha daca va fi cu sakura.Am vazut o poza dupa batalia NARUTO vs SASUKE.Naruto il cara pe Sasuke in brate, dar nu parea sa fie mort. funda?

| SakiiCool a răspuns:

Buna, pai ce sa zic...
1.Sasuke, cred ca se va intoarce in Konoha, pentru ca am vazut niste poze din anime, este in Konoha intra pe http://www.youtube.com/watch?v=SrWiBOCvRiA&NR=1&feature=fvwp ca este o poza cu Sasuke in Konoha, din anime...
2. Poate ca va fi /poate ca nu va fi, dar din moment ce este in Konoha, este normla sa fie din nou prieteni cu Sakura si Naruto :d
3.Nu va fi cu Sakura pentru ca lui Sakura il place pe Naruto...
Sper ca ti-am fost utila... funda?

| sakuraro a răspuns (pentru SakiiCool):

Voi ce nu pricepeti ca sakura l-a mintit pe naruto ca il iubeste ca sa il faca sa renunte sa-l mai caute pe sasuke. Sasuke este si va fi mereu singura persoana pe care o iubeste/va iubi Sakura. plus ca dovada ca sakura il iubeste pe sasuke este faptul ca nu a putut sa-l omoare pe sasuke cand a avut ocazia