| bogdangfw a întrebat:

Buna am o intrebare in legatura cu sasuke din naruto shippuden
in episoadele 210 211 are un ochi cudat si ia curs sange din el vreau sa stiu ce efect are ochiul acela asupra inamicului si cine la invatat sa foloseasca

Răspuns Câştigător
| KiryuZero a răspuns:

Acela este Amaterasu, este sharinganul care l-a primit atunci cand la ucis pe Itachi, dar eu cred ca Danzo pana la uram o sa moara

5 răspunsuri:
| AlexandraM776 a răspuns:

A folosit Amaterasu, l-a primit de la Itachi

| Alexeee a răspuns:

Acela este amaterasu pe care la primit de la Itachi cand sa luptat sasuke cu el si a murit, dar asta numai pentru al proteja Itachi pe sasuke.

| TzP a răspuns:

Ala e mangekyou sharingan, acele puteri i le-a dat fratele sau itachi inainte sa moara big grin ochii aia ii are de cateva episoade bune laughing

| asdasasasas a răspuns:

A murit danzo tongue si a facut o "bila" nragra uriasa da nu cred ca moare madara si sasuke

| bogdangfw explică:

Bine eu m-am referit asa stiam si eu ca sunt de cateva episoade dar am zis asa ca in asta apare mia mult elwinking