| casianBaro a întrebat:

Bună, am o întrebare.Nu merge minimaxul si in locul lui e telekom info. Oare se schimba canalul? Deoarece eu as fi foarte bucuros.

5 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

Rescaneaza tot, 99% ca e pe alt canal

| Sophieka a răspuns:

Nu merge nici acum? Atunci e o problema la televizor sau la telekom. Spune-le parintilor tai. Daca stii sa cauti cu telecomanda in lista de programe, s-ar putea sa il gasesti pe un alt numar de canal.

| casianBaro explică (pentru Sophieka):

Am intrebat si la altii si la fel e telekom info

| BuLaNNNeL a răspuns:

S-a mutat pe alt canal sau ți l-au scos din lista de programe. Caută-l manual sau spune-le părinților.

| Mirel4412 a răspuns:

Nu o sa se schimbe cum a fost, trebuie sa ii spui mamici tale sa il schime ea

Întrebări recente