| Girly97 a întrebat:

Vreau sa ma mut de la Telekom pentru ca prostii astia au scos Minimaxul din grila lor din octombrie 2012 FARA sa anunte pe nimeni! Vreau sa imi recomandati unde m-as putea muta si are Minimax, INAFARA de UPC daca se poate...

3 răspunsuri:
| Nicolaiciuc_Ionut_2000 a răspuns:

Nu prea ai unde, dar dacă vrei poţi să te uiţi la TV de pe calculator folosind http://www.cool-tv.net/,dejavantajul e că este cu 20-40 secunde în urmă şi că nu este la fel de bună calitatea video.

| Nicolaiciuc_Ionut_2000 a răspuns:

Nu prea ai unde, dar dacă vrei poţi să te uiţi la TV de pe calculator folosind cool-tv.net,dejavantajul e că este cu 20-40 secunde în urmă şi că nu este la fel de bună calitatea video.

| Girly97 explică (pentru Nicolaiciuc_Ionut_2000):

Imi place mai mult pe un televizor adevarat dar multumesc, stiam deja de siteul asta. De fapt, ma uit uneori prin el. happy