| anonim230 a întrebat:

am o mare nedumerire. tot incerc sa imi aduc aminte de titlul unui film. era vorba de un el si o ea care se intalnesc in avion si hotorarsc sa se intalneasca dupa un an intr-un turn, dar ea nu ajunge pentru ca are un accident de masina tocmai cand traversa spre locul de intalnire, ma rog cei doi se intalnesc dupa mult timp... dar nu imi aduc aminte nici cine joaca in film si nici cum se numeste si e stresant, mersi anticipat

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| kira30 a răspuns:

Nici eu nu stiu cum se numeste dar cred ca a jucat nicolas cage in film.