| Ane_Cadariu_1998 a întrebat:

am o problema, nu imi merge subtritrarea la film (filmul e pe stick, pe PC merge iar pe TV nu), numele sunt aceleasi
ex: g
g.srt
si nu merge, am incercat si txt sub dar tot nu,
ce as putea face

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scoti filmul din stick pe pc. Apoi stergi subtitrarea sau o copii undeva.Rulezi filmul cu BS.Player si lasi sa caute subtitrari on line.Descarci toate subtitrarile in limba romana gasite acolo.Se vor salva in folderul cu filmul. Dupa aceea bagi filmul cu toate subtitrarile gasite in stick si incerci sa vezi pe Tv.Tv-ul citeste numai anumite ormate si sper ca din toate subtitrarile sa gaseasca formatul necesar.