| CraziNess a întrebat:

AM si eu nevoie urgent de un raspuns :X Acum cateva ore am downloadat un film cu subtitrare darlaughing spre norocul meu nu merge laughing cand pornesc filmul nu merge subtritrarea crying intrebarea mea este :
Cum pot lipi(pune) subtritrarea in film, sa mearga crying ( am pus subtritrarea si filmul intr-un folder dar nimic crying( ) va rog daca cineva stie...happy

Răspuns Câştigător
| Andreea_8819 a răspuns:

Deschide filmul cu bsplayer si pune subtitrarea in caseta aia albastra inainte de a incepe filmul...incearca trebuie sa mearga;-) pls fundatongue

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat