| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema deci
Bag un film pe stick si cu subtitrare fac tot ce trebuie si il bag la televizor ( un LT STAR LIGHT) si incepe filmul apare subtritrarea dar nu se vede bine de loc si e mica si aproape transparenta adica daca apare o scena mai luminoasa a si disparut vizibilitatea subtritrari
AM NEVOIE URGENT DE AJUTOR

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Intra in setari - subtitrare si regleaza acolo cat permite televizorul.

| anonim_4396 explică (pentru Bula):

Este un televizor : Televizor LED Star-Light, 80 cm, 32DM4000, HD Ready
Daca pot fi mai explicit la setari big grin

| Bula a răspuns (pentru anonim_4396):

Cauta setarile OSD

| DenisIonut01 a răspuns:

Si eu am patit asemanator, primul film o fost ok subtitrarea, dupa nu a mai fost ok, rezolvarea mea? am conectat laptopul prin hdmi laughing

| anonim_4396 explică (pentru DenisIonut01):

Asta as putea si eu dar atat timp cat televizorul imi vine subtitrarile de ce nu sunt vizibile. Raspunsul dau nu are relevanta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E de la televizor, umbla la setari..mai mult nu te poate ajuta nimeni.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

E un Televizor LED Star-Light, 80 cm, 32DM4000, HD Ready
In setari nu exista nici un loc un ar putea fi subtitrarile