| Amali23a a întrebat:

Am o urgenta, azi mi-am facut un cont de Netflix si m-am uitat la serial toata ziua, dar acum dintr-o data mi-o aparut ca nu ma lasa sa ma uit ca este ceva problema la platirea lunara, facandu-mi contul azi eu trebuia sa mai am o luna gratis, ce e de facut?

10 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu mai e luna gratis din februaria 2020.

| Amali23a explică (pentru Wr3nch):

Cand m-am conestat mi-a spus ca "incepe cele 30 de zile gratuite" am presupus ca este

| Amali23a explică (pentru Wr3nch):

Si de ce mi-a zis ca am o luna grati?

| Wr3nch a răspuns (pentru Amali23a):

Asta e tot ce stiu.

https://gadget.ro/......a-premium/

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai si daca intri iar pe cont, ai acces? Sau iti cere iar acel plan?

| RAY a răspuns:

Nu e mult 60 de ron pe luna

| dannyel86 a răspuns:

"Netflix nu va mai acorda o lună de abonament gratis utilizatorilor noi. De ce a luat această decizie"
https://stirileprotv.ro/......cizie.html

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Din cate stiu nu mai este valabila luna gratis pe Netflix, costa 60 de lei pe luna Netflixul, de ce nu il platesti mai bine luna de luna ca sa te poti bucura de serviciile lor in continuare.

| Amali23a explică (pentru GiorgianaGiorgi):

Pentru ca ai mei nu ma lasa?‍♀️

| GiorgianaGiorgi a răspuns (pentru Amali23a):

Aaaaaa ok, scuze, nu mi-am dat seama, imi pare rau ca nu te pot ajuta mai mult. sad