| strawberry666 a întrebat:

Buna^^
am si eu o intrebare. cica este un film. cu doi "emo" sau ceva gen. fata si baiat. si stateau pe strazi.se drogau. tipa cersea. si apoi ea ramane insarcinata. si nu mai stiu ce thinking si fata moare arsa sau ceva de genul. ma gandeam daca stiti cum se numeste filmuuul happy
dau funditabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| LittleLittleMarmaid_1333 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=xj9x6kUJX98
Asta?!
Tipa moare din cauza ca face o hemoragie deoarece e insarcinata si se drogheaza.La sfarsit este incinerata,[nu arsa] in loc sa fie ingropata. Asa se practica de obicei cu cei de pe strazi, in alte tari.

Filmuletul e suberb.:x In felul lui.:)

Sper ca l`am nimerit.;;)

2 răspunsuri:
| Nowingsangel a răspuns:

e romanesc?

| strawberry666 explică:

Nu, nu e romaneschappy