| Adriana_Barancea_1982 a întrebat:

Am terminat serialul the vampire diaries si caut un serial care sa fie asemanator despre iubire drama ceva care sa te faca curios un serial pentru adolescenți ..si sa aibă si baieti drăguți ????????

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

The originals
Teen wolf
True blood
Gossip girl
The carrie diaries

| faramatania a răspuns:

Hemlock Grove,Supernatural,From Dusk Till Dawn: The Series,The Magicians,Damien,Shadowhunters: The Mortal Instruments,The Tomorrow People,Star-Crossed,TSC,The Gates,altele:Gossip Girl, The O.C, The Carrie Diaries, PLL, Ravenswood, Eyewitness, The OA, 3%, The 100, Beyond, Riverdale,Dark, 13 Reasons Why, The End Of The F***ing World

| devilshelp a răspuns:

Teen Wolf, Shadowhunters, The Originals, Riverdale