| Sofrr a întrebat:

am urmarit de curand un anime numit "No.6", care avea usoare inclinatii spre BL, dar nimic mai mult. Stie cineva anime-uri asemanatoare? (Nu vreau hardcore yaoi). Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Omori a răspuns:

Yuri on Ice e bun, Nabari no Ou, Uraboku, K-project oarecum...Si Owari no Seraph s-ar incadra putin, in opinia mea.

| Sofrr explică (pentru Omori):

Deja m-am uitat la Owari no Seraph si la Yuri on Ice, sunt foarte bune. Ma voi uita la celelalte 3, mersi!

3 răspunsuri:
| Ara997 a răspuns:

Traducere...

| Sofrr explică (pentru Ara997):

Traducere pentru? Cand este vorba despre anime-uri/manga, BL = boys love.
Din moment ce nu cunosti termenii de genul, nu prea vad cum m-ai putea ajuta in legatura cu ceea ce caut. :/