| AlexutsaAl a întrebat:

Am vazut acum mai mult timp un film pe protv si nu mai stiu cum se numeste. Era vorba despre o familie [ un barbat si o femeie ] care adoptau copii si ii omorau. Si intr-un timp au adoptat doi copii, o fata si fratele sau mai mic si ii tineau in casa, stiu ca era un lac pe acolo si nu ii lasau sa se apropie de el. Copii astia aveau un prieten de familie care ii vizita, dar femeia [ mama lor adoptiva ] nu era de acord. Femeie a reusit sa otraveasca baietelul dar sora sa si-a dat seama si atunci a inchis-o intr-o camera. Ma rog, mai erau cateva detalii. Stiti cumva despre ce film e vorba?. Multumesc.

1 răspuns:
| Bianca306 a răspuns:

Cel mai bun film vazut vreodata, numele : Casa de sticla : in mainile parintilor