| doriiy a întrebat:

Am vazut cand eram mai mica un film cu apocalipsa. sau ceva de genu`. Era vorba despre un copil nou nascut, si de acolo au inceput problemele; si un barbat care era intr-un fel posedat. numai stiu exact. Si sfarsitul tin minte ca se petrecea intr-o biserica. Aveti idee despre ce film e vorba?

Răspuns Câştigător
| aladinbeci a răspuns:

Doriiy, s-ar putea sa te refery la filmul End of days(1999), cu Arnold Schwarzenegger(care juca rolul politistului Jericho), Gabriel Byrne(care juca rolul bancherului posedat) si Robin Tunney.
Verifica si tu. Sper ca te-am putut ajuta.

2 răspunsuri:
| aladinbeci a răspuns:

Cu multa placere Doriiy. Si eu iti multumesc pentru funda. Bafta multa!