| someone24 a întrebat:

Am vazut cu mult timp in urma un film care mi-a placut. Era vb de o familie in care barbatul pleaca in razboi sau ceva de genul nu sunt sigura si familia il crede mort. doar copilul lui din cate imi aduc aminte nu crede ca a murit. La sfarsitul filmului apare acasa si primul il vede copilul. Sper sa stie cineva despre ce vb. Va multumesc!

2 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Nu stiu dar asta imi aduce aminte de un episod din Mad Men cand aflam ca de fapt numele lu Don era Dick,dar se schimbase cumva in timp ce era la razboi,si cand era in tren, fratele sau mic il vede din gara si le spune parintilor, dar ei nu-l cred pentru ca primisera deja sicriul cu corpul lui Dick(care era de fapt Don cel adevarat)...

| MaNNNNNNNiak a răspuns:

Ok eu doar am vrut s t ajut Bft